۱۱ اردیبهشت

تهیه مربا ارگانیک

تهیه مربا ارگانیک

امروزه  بیشتر خانواده ها به مصرف غذاهای ارگانیک  توجه  بیشتری می کنند و تمایل بیشتری دارند که  مواد غذایی که  برای مصارف خانگی استفاده می کنند از مواد اولیه ارگانیک و  مرغوب تهیه شده باشد . مربا  یکی از این  مواردی است که برای وعده  صبحانه و یا تهیه کیک و انواع شیرینی بسیار استفاده می شود .  از آنجا که وعده صبحانه مهمترین  وعده غذایی می باشد پس لازم است  به آن توجه بیشتری داشته باشید .

تهیه مربا ارگانیک

تهیه مربا ارگانیک

مرباهای مرغوب

در فروشگاه مواد غذایی ارگانیک فونا، مرباهای بسیار متنوعی به فروش می رسد که هیچ جا  نمی توانید همانند آن ها پیدا کنید.  نکته ای که در تهیه این مربا ها  در فروشگاه  مواد غذایی ارگانیک فونا رعایت می شود این است که ، در تهیه آن ها هیچ  مواد افزودنی غیر از خود میوه استفاده نمی شود .

برای بافت دهی و قوام دهی مربا، علارغم اینکه در خیلی از مراکز تهیه مربا از  مواد افزودنی بسیار استفاده می کنند ، از جمله ژلاتین که قوام مربا را حفظ کنند ،  از این روش ها استفاده نمی شود . سعی بر این شده است که با تهیه مواد اولیه مرغوب  کفیت مربا را حفظ کنیم .

میوه های تازه و سالم  برای تهیه مربا انتخاب می شوند ، حتی در مرباهایی همچون شاتوت ،  به صورت دستچین شاتوت تهیه می شود . باید گفت ، تنوع بسیار بالایی در این مربا ها وجود دارد.

شماره تماس جهت سفارش محصولات فروشگاه مواد غذایی ارگانیک فونا: ۰۲۱۶۵۲۲۲۶۷۸
همچنین می توانید به
آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

روند تهیه مربا در فروشگاه ارگانیک فونا

همانطور که گفته شد بعد از انتخاب میوه های مرغوب و  سالم ، لازم است تا  به صورت کامل این میوه ها شستشو داده شوند . این میوه ها با آب مناسبی شستشو داده می شوند  و سپس  کارهای پخت و آماده سازی مربا  انجام می شود .

نگهداری مربا

حتما لازم است تا تمام  مربا ها در یخچال نگهداری شوند، که دچار کپک زدگی نشوند ، تا بتوانید به عنوان یک وعده خوب در  صبحانه استفاده کنید .

فروشگاه مواد غذایی ارگانیک فونا با ارائه بیش از ده نوع متفاوت مربا  که در برخی از فصول به بالاتر از ده نوع  هم می رسد، می تواند  به شما با هر نوع سلیقه ای  که دارید در انتخاب مربای دلخواه و مرغوب خودتان کمک کند .

خلاصه مطلب

در آخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کنیم ، فروشگاه مواد غذایی ارگانیک فونا  با توجه به  مرغوب بودن  مواد اولیه تهیه  مربا  و سایر محصولات خود ، سعی بر این دارد که  میزان رصایت مشتریان خود را جلب کند .  این فروشگاه بنا بر معیار هایی که دارد  اصل  مرغوب بودن  و  ارگانیک بودن مواد اولیه را در مرحله اول کار خود قرار می دهند .

پاسخ

3 × 1 =

Call Now Button