۰۷ اردیبهشت

سبزیجات ارگانیک

سبزیجات ارگانیک

سبزیجات ارگانیک چه ویژگی هایی دارد ؟ چگونه می توان  یک سبزی مرغوب را تهیه کرد ؟ قیمت سبزی ارگانیک چقدر است ؟ امروزه خیلی از خانواده ها  به دنبال تهیه مواد غذایی ارگانیک و تازه هستند که  در سلامتی آن ها بسیار تاثیر گذار است .  اما اینکه، چگونه می توان محصولات تازه و ارگانیک را تهیه کرد، سوال خیلی از شما عزیزان است . اگر شما هم، به سلامتی خود اهمیت می دهید  و به دنبال  یه مرکز برای تهیه  غذای ارگانیک و طبیعی هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

سبزیجات ارگانیک

سبزیجات ارگانیک

سبزیجات تازه

سبزیجاتی که غذای طبیعت  فونا به مشتریان خود ارائه می دهد ، سبزیجات کاملا تازه می باشد . این سبزیجات  در فصل بهار تا تقریبا انتهای  مهر و یا اواسط آبان  از سبزی های زمین های اطراف  شهریار تهیه می شوند که این سبزیجات  مرغوب هستند  و با آب چاه و موتور ابیاری می شوند ، به هیچ وجه برای آبیاری این سبزیجات از آب فاضلاب استفاده نمی کنند .

این سبزیجات کاملا جوان و تازه هستند  که در ۸ ماه اول سال  تهیه می شوند.

بعد از رسیدن  سبزیجات به کارگاه،  توسط افراد  زحمتکش پاک و تمیز می شوند ،  به گونه ای که  حداقل ساقه باقی بماند .این سبزیجات در چند مرحله  شستشو می شود که آثاری از هیچ گونه گلی در آن ها باقی نماند .

سبزیجات مواد غذایی ارگانیک فونا به صورت هفتگی از مزرعه ای ارگانیک نزدیک به روستای ساوه، که  گواهی سلامت دارد تهیه می گردد . فونا  یکسری از محصولات   و سیفی جات  خود را  از این مزرعه تهیه می کنند .

این مزرعه بعد از تحقیقات بسیار  و اطمینان از ارگانیک بودن محصولات انتخاب شده است و  متناسب با هر فصل پیاز ،بادمجان ، سیب زمینی ، کدو ،  شلغم، کاسنی  و…  را از این مزرعه تهیه می کند.

شماره تماس جهت سفارش محصولات مواد غذایی ارگانیک فونا : ۰۲۱۶۵۲۲۲۶۷۸
همچنین می توانید به
آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

 رضایت مشتریان  از خرید سبزیجات فونا

بسیاری از مشتریان بعد از خرید سبزیجات تازه از فونا  بیان می کنند که ، بعد از رسیدن سبزیجات تازه دست مشتریان ، آن ها این سبزیجات را  دو مرتبه می خیساندند، که هیچ گونه آثاری از گل  در سبزی  وجود نداشت  و  سبزیجات کاملا تمیز بودند  و بعد از این روش اطمینان کامل به ما پیدا کردند .  به شما توصیبه می کنیم که حتما از این روش استفاده کنید تا  خودتان  به پاکیزگی و مرغوب بودن  محصولات ما اطمینان کنید .

لازم به ذکر است که، بعد از ماه آبان تا انتهای زمستان سبزیجات از جنوب تهیه می شوند  تا شما بتوانید در زمستان هم از سبزیجات استفاده کنید. اگر شما هم به دنبال  محصولات ارگانیک و  مرغوب هستید  با ما تماس بگیرید .شماره های تماس: (۰۲۱) ۶۵ ۲۲ ۲۶ ۷۸

پاسخ

یک × سه =

Call Now Button